Oyun Haberleri

Zula Sistem Gereksinimleri nelerdir?

23 Haziran 2016’da MadByte tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtıma sunulan Zula, milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. MMOFPS türünde ve Türk yapımı olan oyunda farklı haritalarda ve farklı modlarda takımınız ile birlikte düşmanlarla çatışabiliyor ve silahlarınızı yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca silah ve diğer ekipmanlar için özelleştirme seçenekleri de mevcut.

Oyundaki seslendirmeler tamamen Türkçe ve grafikler konusunda da oldukça başarılı. Oyunda para yatıranların diğer oyunculara göre daha güçlü olduğu iddia edildiğinden dolayı uzun bir süre eleştirilere maruz kalmış olsa da geliştirilmeye devam ediyor.

Sistem gereksinimleri oyunun akıcılığı açısından çok önemlidir. Eğer sisteminiz sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa ve düşük kalıyorsa oyun içinde kasma, donma ve drop gibi sorunlarla karşı karşıya kalma olasılığınız çok yüksektir. Sistem gereksinimlerinizin desteklediği oyunları oynamanız bilgisayarınızı yormayacak ve oyunu akıcı bir şekilde çalıştırabilecektir.

Zula Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınız eğer Zula minimum sistem gereksinimleri konusunda yeterli özelliklere sahip değilse oyunda kasma, donma gibi sorunlarla karşılaşmanız büyük bir olasılıktır. Minimum gereksinimleri destekliyorsa oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyundan tam verim alabilmeniz için önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınız sistem gerkesinimlerini karşılamıyorsa sisteminizdeki parçaları daha iyisiyle değiştirmenizi tavsiye ederiz. Aşağıda yer alan Zula gereksinimleri bilgisayarınız için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini göstermektedir. Bilgisayarınızın özellikleri ile aşağıdaki gereksinimleri karşılaştırarak oyundan ne kadar iyi derecede bir performans alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

ZULA MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7, 8 ve 10 (32 bit)

İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz

Bellek (RAM): 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320

Sabit Disk: 4 GB İndirme, 5 GB Saklama boyutu

ZULA ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7, 8 ve 10 (64 bit)

İşlemci: Dual Core CPU 3.0 GHz

Bellek (RAM): 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 520 / Radeon R7 M260

Sabit Disk: 4 GB İndirme, 6 GB Saklama boyutu

Sistem gereksinimleri hakkında sorularınız veya fikirleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberi okumak için buraya, resmi web sitesinden Zula’yı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu