Xbox'ın E3 2020'ye Katılacağı Onaylandı

“Önümüzdeki oyunları oynamayı seven herkesle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bugün erken saatlerde Sony, arka arkaya ikinci bir yıl boyunca PlayStation’ın E3’e katılmayacağını açıkladı. Geçen yıl, Sony’nin şovu Xbox ve Microsoft’a çok fazla odaklanılması anlamına geliyordu ve 2020’de durum böyle kalacak gibi görünüyor.

Xbox’ın patronu Phil Spencer şirketin bir kez daha katılacağını doğruladı. Bu konuda kısa bir tweet ile Spencer, Xbox’taki ekibin yıl boyunca E3’leri üzerinde çalışacağına ve “bizim için önde olanları oynamayı seven herkesle paylaşmayı dört gözle beklediğine” söz verdi.

Ekibimiz E3 üzerinde çalışıyor, önümüzde olanları oynamayı seven herkesle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Sanat formumuz sürekli olarak yaratıcılığın ve teknik ilerlemenin kesiti ile hareket etmektedir. 2020, Team Xbox için bu yolculukta bir kilometre taşı yılıdır. # XboxE3 # E32020

Phil Spencer

Bu muhtemelen, Microsoft’un bu yıl E3’te Xbox Series X’e gelecek oyunları göstereceği anlamına geliyor, çünkü 2020 bitmeden piyasaya sürülecek. Ancak, X serisine lansman sırasında gelen tüm oyunlar, yeni nesil münhasır olmayacakları için diğer konsollara da gelecek.

Sony, PlayStation 5’i henüz açıklamadı ve özelliklerinin çoğu sır olarak kaldı. Bu nedenden ötürü E3 2020 etkinliğine katılmıyor olabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Top 3 Indie Games 2018