Watch Dogs Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Popüler oyun dağıtım platformlarından birisi olan Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyuncularına 2 adet oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. Bu hafta dağıtılan oyunlar ise tam tamına ₺154 değerindeki Watch Dogs ve ₺24 değerindeki The Stanley Parable oldu.

Oyun dünyasının GTA 5 kadar popüler olan oyunlarından birisi olan Watch Dogs’da, baş karakterimiz Aiden Pearce zehir gibi bir bilgisayar korsanı ama eski bir haydut olan ve bu suçlu geçmişi şiddetli bir aile trajedisine yol açmış biri olarak karşımıza çıkıyor. Teknoloji tarafından yön verilen bir dünyada, trafik ışıklarını durdurmak, doğalgaz hatlarını patlatmak, elektriği kesmek ve daha fazlasını yapabilmek adına şehir sistemlerini hackleyebiliyoruz. Chicago şehri, intikam peşinde koşan bir adam için tehlikeli bir silaha dönüşmüş durumda.

Watch Dogs Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Watch Dogs kısa süreliğine ücretsiz oldu ama bir tane daha ücretsiz olan oyun var. Bir diğer ücretsiz oyun olan The Stanley Parable’ın açıklaması ise şu şekilde: The Stanley Parable, bir birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak veya Stanley olmadan oynayacaksın. Bir hikâyeyi takip edeceksin veya etmeyeceksin. Bir seçeneğin olacak veya hiç seçeneğin olmayacak.Oyun bitecek veya hiç bitmeyecek. Birbirini takip eden çelişkilerle birlikte oyunların işleyiş kuralları sürekli olarak bozuluyor. Bu dünya senin anlaman için yaratılmadı.Fakat keşfettikçe yavaş yavaş anlamlar çıkarmaya başlayacaksın, paradokslar mantıklı gelmeye başlayacak ve belki de en sonunda güce kavuşacaksın. Oyun seni savaşmaya değil, dans etmeye davet ediyor.

Watch Dogs’a bu bağlantıya, The Stanley Parable’a ise bu bağlantıya tıklayıp Epic Games sayfasından ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Unutmayın! İndirim 26 Mart 18:00‘da sona erecek. O tarihe kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Tabii bunun için de Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Epic Games hesabını ise bu bağlantıdan oluşturabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Sadece 64 bit)

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz

RAM: 6 GB

Ekran Kartı: DirectX 11 destekli 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770

Harddisk: 25 GB boş alan

The Stanley Parable Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video kartı 128 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 veya üstü / NVIDIA GeForce 7600 veya üstü / Intel HD Graphics 2000 veya üstü)
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible

Watch Dogs’a sistemi yetmeyen arkadaşlar hiç üzülmesinler. Oyunu kütüphanenize ekleyin ve gereken zamanı bekleyin. Kim bilir, belki ilerde çok iyi bir bilgisayarınız olur .

Daha Fazla İçerik
Resident Evil 3 Remake Sistem Gereksinimleri