Oyun Rehberleri

Valorant Ayarları Sıfırlama

Valorant ayarları sıfırlamak mı? Bu, birçok VALORANT oyuncusunu ilgilendiren ve birçoğumuzun yapmak istediği ama yapamadığı bir içerik ile karşınızdayım. Bu içerikte sizlere nasıl ayarları sıfırlama yapabileceğinizi anlatacağım.

Valorant oynamaya başlamadan önce Valorant Sistem Gereksinimleri adlı içeriğimizi incelemenizi önerirken Valorant Ayarları Sıfırlama içeriğimize hızlı bir şekilde giriş yapıyorum..

Valorant, son döneme damga vurmuş ve birçok oyuncuyu kendine çekmeyi başarmıştı. Bu dönemlerde de yükselişini sürdüren VALORANT oyuncuların ilgisini çekmeyi her daim başarıyor. Valorant oynarken ayarlarımız da çok önemli. Yanlış bir ayar yaptığınızda bunu düzeltmeniz gerekecek. Bunu da bu makale aracılığı ile kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

VALORANT ayarları yapmak şahsi olarak düşündüğümde çok önemli. Gerekli ayarlar düzgün bir şekilde yapılmazsa oyun oynamanız bir hayli zor olabilir. Karakterinizi yönlendirmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun için de oyunun sizler için önermiş olduğu normal ayarlara sıfırlamak gerekecektir. Bu ayarlar sizler için şahane bir fırsat. Bunu yapmak ise oldukça zor bir şey değil. Aşağıda vermiş olduğumuz adımları izleyin ve oyunun Valorant Ayarları Sıfırlama yaparak oyunun keyfini sürün.

Valorant Ayarları Sıfırlama
Valorant Ayarları Sıfırlama

Valorant Ayarları Sıfırlama

Valorant ayarları sıfırlama yapabilmek için sadece bir dosyayı silmeniz gerekecek. Aşağıda vermiş olduğumuz dizindeki dosyayı silerek ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde makalemizi okuyun, o dizindeki Windows ve CrashReportClient klasörleri hariç tüm klasörler silinecek. İşte karşınızda o dizin:

C:\Users\X\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config
(X yerine Windows kullanıcı adınız)


Bu yolu takip edin ve içerisinde bulunan “Windows” ve “CrashReportClient” klasörleri hariç diğer klasörleri silin. Yorumlar kısmında da sonucu bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir VALORANT rehberimizin daha sonuna geldik. Sağ taraftan Discord sunucumuza gelmeyi unutmamanızı diliyor ve sağlıklı günler diliyorum. Kendinize iyi bakın, esen kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu