Oyun Haberleri

Steam yaz indirimleri başladı mı, ne zaman başlayacak?

Evet, birçok oyuncunun beklediği an geldi. Steam’in başlatacağı yaz indirimleri tüm hızı ile devam ediyor. Bugün başlayacak olan yaz indirimleri, tüm oyuncuları ilgilendiriyor. Birçok kişinin de aklında bulunduğu başta Steam yaz indirimleri başladı mı, ne zaman başlayacak? Steam’de hangi oyunlar indirime girecek? gibi sorulara cevap arayacağız.

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Birçok oyunsever insanlar yaz indirimini bekliyor. Steam yaz indirimleri başladı mı diye arama yapan oyuncular, 25 Haziran 2020’de Steam yaz indirimlerinin başlayacağını bilmesini isterim. Evet, Steam yaz indirimleri bugün başlayacak.

Oyuncular, yaz indirimleri ile birlikte büyük izdiham yaratması bekleniyor. Oyuncuların bu pandemi döneminde oyunlarla arası daha da gelişmiş görünüyor. Oyunseverler, bu yaz indirimleri ile birlikte muhteşem oyunlara daha uygun fiyatlara ulaşma imkanı bulacaklar.

Oyuncular, bu günleri kış aylarından beri bekliyordu. Uygun fiyata oyun satın alma hayali ile yanıp tutuşan oyuncular için beklenen gün geldi! O gün 25 haziran, yani bugün.

Steam yaz indirimleri başladı mı?

Steam yaz indirimlerinin başlaması ile birlikte birçok oyunsever insanın oyun satın alması aşikar durumda. Bu pandemi süreci ile birlikte tüm oyunsever insanlara iyi oyunlar diliyoruz.

Dünyanın oyun satışı konusunda rekorlar kıran Steam marketi’in aşağıda bulunan oyunlarda indirim yapması bekleniyor. Bu oyunlar ise oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan, oyun piyasasını yerle bir etmiş oyunlar. Bu oyunların indirime girmesi oyuncuları çok mutlu edecek.

İNDİRİM BEKLENEN OYUNLAR…

Gta 5

No Man’s Sky

Playerunknown’s Battlegrouds

Football Manager 2020

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Witcher 3

Haberimizin burada sonuna geldik, ama üzülme! Buraya tıklayarak ana sayfamıza, buraya tıklayarak ise de oyun haberlerimize ulaşabilirsin. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu