Resident Evil 3 Ön Siparişlerde % 25 İndirimli

Capcom’un Resident Evil 3’ü yeniden canlandırması ile birlikte Resident Evil 3 en çok beklenen 2020 oyunlarımızdan biri oldu. PC’de oynamak istiyorsanız, Green Man Gaming’de oldukça iyi bir fiyata ön sipariş verebilirsiniz.. Promosyon kodu RESI3VIL kullanarak, 45 $ USD fiyatına Resident Evil 3 alabilirsiniz. Tüm sürümler hakkında daha fazla bilgi için popüler Koleksiyoner sürümüyle ilgili bilgileri içeren Resident Evil 3 ön sipariş kılavuzumuza göz atın.

Bu PC anlaşması ile gelen %25 indirimi kaçırmamak için yapmanız gereken tek şey Green Man Gaming’e gitmek, Resident Evil 3’ü sepetinize eklemek ve ödeme sırasında RESI3VIL promosyon kodunu kullanmak. Resident Evil 3’ü 60 dolar yerine 45 dolar ödeyerek oyuna sahip olacaksınız. Kodlar şu anda Steam’de kullanılamıyor, ancak Green Man Gaming geldiklerinde size bir e-posta gönderecek. Bu anlaşma ABD, Kanada ve İngiltere’yi içeren Green Man Gaming’in faaliyet gösterdiği her yerde geçerlidir.

Resident Evil 3, 4 Nisan’da PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. O gün gelene kadar bu indirimi kaçırmayın. Obigamer’la kalın, hoşça kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Future Of Consoles