Oyun Haberleri

Resident Evil 2 Sistem Gereksinimleri Ne?

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bugün sizlerle birlikte Resident Evil 2 sistem gereksinimleri adlı konuyu ele alacağız. Hadi başlayalım!

Capcom tarafından geliştirilen Resident Evil 2 Remake, bir hayatta kalma ve korku oyunudur. Oyuncular zombi kıyameti sırasında Raccoon City’den kaçmaya çalışırken polis memuru Leon S. Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield’i kontrol ediyorlar.

Resident Evil 2, grafikleri üst düzey olmasına rağmen fazla uç nokta bir sistem gereksinimi istemiyor, tabii kalitesine göre. Mükemmel bir bilgisayara ihtiyacınız yok, iyi bir bilgisayara ihtiyacınız var. Şu anki dolar kuru ile sistem toplanır mı, orası da muamma. Şimdi ise gelelim şahane sistem gereksinimlerine!

Resident Evil 2 Sistem Gereksinimleri

Evet, geldik sistem gereksinimlerine. Sistem gereksinimlere geçmeden önce ekran kartı sürücülerinizin güncel olmasına dikkat edin.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 ve sonrası (64 bit)

İşlemci: Core i5-4660, FX-7300

RAM: 8 GB Ekran kartı: GTX 760, R7 260x (2 GB GPU belleği)

DirectX sürümü: 11

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x (2GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 ve sonrası (64 bit)

İşlemci: Core i7-3770, FX-9590

RAM: 8 GB Ekran kartı: GTX 760, R7 260x (2 GB GPU belleği)

DirectX sürümü: 11

Ekran Kartı: GTX 1060, RX 480 (3 GB GPU belleği)

Evet, sistem gereksinimleri böyle. Umarım bu oyunu oynayabilecek bir sisteminiz vardır ve oyunu bol keyif ile oynarsınız. Haberimizin burada sonuna geliyoruz. Buraya tıklayarak ana sayfaya gidebilir, buraya tıklayarak oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu