PS5 Resmi Sitesi Açıldı! İşte Detaylar

Sony, PlayStation 5’in bu yıl piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve şimdi şirket PS5’in resmi sitesini açtı. Özel açılış sayfası henüz pek çok ayrıntı içermiyor, ancak bir bültene kaydolma ve kısa bir duyuru sözü vaat ediyor.

PS5 RESMİ SİTESİ AÇILDI. PLAYSTATİON 5’TEN BEKLEYEBİLECEĞİNİZ İNANILMAZ ÖZELLİKLERDEN BAZILARINI PAYLAŞMAYA BAŞLADIK, ANCAK YENİ NESİL PLAYSTATİON NESNESİNİ TAM OLARAK AÇIKLAMAYA HAZIR DEĞİLİZ.” “PS5 ÇIKIŞ TARİHİ, PS5 FİYATI VE PS5 LANSMAN OYUNLARININ YAKLAŞAN LİSTESİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE, İLK DUYURULAR ALDIĞIMIZ İLK GÜNCELLEMELER ARASINDA YER ALMAK İÇİN AŞAĞIDAN KAYDOLUN.

Son olarak, Sony, resmi adını açıkladıktan sonra geleneksel PlayStation adlandırma şemasını izleyecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı’nda logoyu gösterdi. Ayrıca, katı hal sürücüsünün dahil edilmesi de dahil olmak üzere bir dizi teknik ayrıntı aldık.

Donanımın 4K ve ışın izlemeyi desteklediği söyleniyor ve yeni denetleyici, geliştiricilerin farklı oyun içi eylemler için gerginliği ayarlamasına olanak tanıyan dokunsal geri bildirim ve “uyarlanabilir tetikleyiciler” kullanacak.

PS5 hakkında ne zaman daha fazla şey duyabileceğimizden tam olarak emin değiliz, ancak PlayStation 4 sunumu gibi bir şey varsa Sony, bunu ortaya çıkarmak için özel bir PlayStation Toplantısı etkinliğine ev sahipliği yapacak. Sony’nin E3’ü tekrar atladığını zaten biliyoruz, bu yüzden orada çıkış yapılmayacak. Sony ayrıca son zamanlarda henüz bir fiyat noktasına karar vermediğini açıkladı, diğer firmaları izlediği söyleniyor.

Daha fazla oyun haberleri için web sitemizi takip etmeyi unutmayın! Bir sonraki XBOX haberlerinde görüşmek üzere, esen kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Pellentesque porttitor nec amet