Nintendo Switch stokları tükendi, fiyatları arttı

Evet, yanlış duymadın! Nintendo Switch stokları tükendi! Çoğu perakende satış sitelerinde stok kalmadı ve ne zaman geleceği hakkında da net bir bilgi yok. Bilgiyi duyduğumuz anda direkt olarak sizlere ileteceğiz. COVID-19 virüsü tüm dünyayı çemberi altına aldı ve bu katil virüs oyun piyasasını da vurdu! Oyun oynamak isteyip Nintendo Switch almak isteyebilirsin. Bu gayet normal ancak stok bulmak bir hayli zor. Stok bulmak için sadece biraz şansa ihtiyacınız var.

Orijinal Nintendo Switch’in resmi fiyatı 300$ civarlarında seyrediyor. Amazon, Best Buy ve Ebay dahil olmak üzere büyük alışveriş sitelerinde bile stok neredeyse yok denecek kadar az. 200 dolara perakende satış yapan Nintendo Switch Lite, az da olsa Amazon’da satışa sunuluyor. Nintendo of America talepleri incelediğini ve en kısa sürede stokları yenileyeceğini umuyor.

Nintendo Switch stokları tükendi!

Nintendo Switch stokları tükendi. Detaylı stok bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. Şu anda kesinlikle bir Switch’e ihtiyacınız varsa, üçüncü taraf Büyük ihtimalle sitelerdeki satıcılar da size bu fiyat bandından sunacak. Ebay’daki işler o kadar iyi değil. Yakın perakende fiyatları için çok sayıda önceden satılan konsol var ve yepyeni bir orijinal Switch için 400 dolardan fazla ve yeni bir Switch Lite için 250 dolardan daha az ödemeyi düşünebilirsiniz.Genel olarak alışveriş sitelerinde bulunan fırsatçılar size denk gelmemesini diliyorum. Yeni stokların ne zaman geleceğine dair kesin bir tarih yok. Keşke elimizden gelen bir şey olsa fakat bu durum tamamen COVID-19 ile alakalı. COVID-19 virüsü nedeniyle fabrikalar üretim yapamıyor. Firma, elindeki stok malları satışa sunuyor ve o ürünler virüs nedeniyle çabucak bitiyor. Umarım en kısa sürede stoklar yenilenir. Belki yarın, belki yarından da yakın.

COVID-19’un oyun dünyasını vurması çok kötü ancak her şeyin başı sağlık.Oyun da oynamasak, dışarı da çıkamasak hiç kafaya takmayın. Sağlığınızı düşünün ve kendinizi izole edin. Unutmayın, OBIGAMER sizin her zaman yanınızda. Evde boş vakitlerinizde oyun oynayıp eğlenmeyi unutmayın, sağlıcakla kalın.

Daha Fazla İçerik
Watch Dogs Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu