Oyun Haberleri

NBA 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Herkese kucak dolusu sevgiler! Basketbol seven insanların oyunda kendini bulduğu, basketbol oyunlarının en üst sırasında zirvesini koruyor. NBA serisinin yeni oyunu NBA 2K21 çıkış tarihi ve bazı özellikleri belli oldu.

NBA 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yaz aylarında havaların, pandeminin ve ekonomik durumun verdiği durumlardan dolayı evlerde kapandık, sıkıntıdan patladık. Basketbol severler bu günleri dört gözle bekliyor, peki neden? 2K Games‘in yeni basketbol oyunu çıkarması ve oyunun çıkış tarihine kalan kısa bir süre, oyuncuları heyecanlandırıyor. 2K Games tarafından piyasaya sürülecek olan oyunun ismi ise NBA 2K21.

Basketbol seven insanların, diğer adıyla oyuncuların heyecanla beklediği ana tanıklık ediyoruz. NBA 2K21 oyununun resmi bir çıkış tarihi bulunmasa da elimizde net tahminler bulunuyor. NBA 2K21 oyununun temmuz ayında oyun kapağında hangi usta basketbolcu olacağı belli olacak.

Basketbol tutkunlarının, basketbolu çok seven ve hayatı basketbol olmuş insanların sevdiği oyun serisi başlıyor. 2K Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen NBA 2K21, Eylül 2020’de PlayStation 4 ve Xbox One’a geleceği hakkında iddialar var. Bu iddialar ise büyük ve gerçek olabilecek türde iddialar. O zaman basketbol severler, ne diyoruz? Geri sayım başlasın!

Makalemizin burada sonuna geliyoruz. Ana sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilir, oyun haberlerine ise buradan , NBA 2K21’in resmi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, dışarı çıkarken tıbbi maskenizi takmayı kesinlikle unutmayın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu