Oyun Rehberleri

Minecraft Verimlilik Kodu 2021

Minecraft Verimlilik Kodu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ister misiniz? Sizler için hazırlamış olduğum Minecraft Verimlilik Kodu adlı içeriğimiz sizlere bu süreçte Minecraft verimlilik rehberi olacak. Sizi pek fazla bekletmeden içeriğimizin derinliklerine inme vakti, hadi başlayalım.

Minecraft Verimlilik nedir?

Minecraft dünyasında yer alan verimlilik efekti ile kazma, balta, kürek gibi birçok alete verimlilik basılarak oluşan aletlere verilen isimdir. Minecraft Verimlilik, bu tarz basılmış aletlere verilen isim olmakla birlikte bu özellikler basıldığında bununla birlikte aletlere birçok özellik eklenmektedir. Verimlilik ile birlikte aletlerin daha verimli ve hızlı kullanılmasını sağlar.

Minecraft Verimlilik Kodu

Minecraft verimlilik koduna geçmeden önce bir önceki içeriğimiz olan Minecraft Maden Fırını Yapımı adlı içeriğimize sizleri davet ediyoruz. Şimdi ise verimlilik koduna hızlı bir geçiş yapıyoruz.

Aşağıda 32 kodlu öğe olan kazmaya verimlilik 5 verilmiştir.

/enchant <isminiz> 32 5 eğer olmazsa:
/give @p 278 1 0 {ench:[{id:32,lvl:5}}

Bunu da yaparken şunları unutmayalım.

  • 32 = kazma
  • 5 = verimlilik puanı.

Eğer farklı bir alete verimlilik verecekseniz bunun 32 yazan yerini kod veya ismini yazarak uygulayabilirsiniz. Örnek olarak bu verimliliği baltaya yapacaksanız AXE yazmanız ya da baltanın kodunu yazmanız gerekecek.

Minecraft Verimlilik 1000 Kazma Kodu

Minecraft Verimlilik Kodu 2021

Birçok kişinin arama motorunda arattığı ve sonucunu merak ettiği soruyu da cevaplamadan olmaz. Minecraft verimlilik 1000 kazma kodunu da aşağıda paylaştım, onu da aynı yöntemle yapabilirsiniz.

/give @p 278 1 0 {ench:[{id:32,lvl:1000}}

Minecraft verimlilik kodu rehberimizin sonuna geldik. Sağ taraftan Discord sunucumuza da katılmayı unutmayın. Esen ve sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu