Oyun Haberleri

Minecraft Skyblock Pluginleri

Herkese selamlar! Birçok kişinin oynadığı, yıllardır eskimeyen oyun Minecraft hakkında Skyblock türü severler için birkaç önemli değer taşıyan eklentiler diğer adı ile pluginler paylaşacağım. Bu içeriğimizin adı Minecraft Skyblock Pluginleri! Hadi başlayalım!

Minecraft Skyblock Pluginleri

Evet, Minecraft skyblock pluginlerine geçecek olursak ilk olarak temel eklenti ile başlayacağım.

Minecraft aSkyblock Plugini

Bu eklenti ile birlikte kendi adanızı oluşturabilirsiniz. Bu eklenti sadece ada oluşturmaya değil, ada görevleri ve küçük olsa da skyblock marketi de eklemenize olanak sağlıyor. Skyblock türü sunucularda en popüler eklenti demek mümkün. Birçok sunucuda bu eklenti bulunuyor ve stabil şekilde genel olarak düzenli bir şekilde ada kurma, silme, devretme gibi işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Bu eklentiyi kurmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Bu eklenti ile birlikte arkadaşlarınızla doyasıya Skyblock keyfi sürebilirsiniz.

Birçok Skyblock türü sunucularda bulunan bu eklentiye buradan ulaşabilirsiniz.

Minecraft LockettePro Plugini 

Bu eklenti ile birlikte kapı ve sandık gibi diğer oyuncular tarafından açılmasını istemeyenlere geliyor. Bu eklentiyi kullanarak diğer oyunculardan kapı ve sandığınızı koruyabilir ve kendi sınırlarınızı belirleyebilirsiniz. Diğer oyuncular adanıza geldiği zaman kapıyı açmasını istemiyor veya sandıklarınıza dokunmasını istemiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmanızı öneriyor ve tavsiye ediyoruz.

Birçok Skyblock türü sunucularda bulunan bu eklentiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Minecraft VillagerFight Plugini

Evet, geldik Minecraft’ın eğlence ve şansa dayalı eklentisi VillagerFight‘a! İsminden de anladığınız gibi bu eklenti ile birlikte köylüleri birbiri ile kafes dövüşüne giriyor. Daha sonrasında bir iddiaya tutuşuyor ve iki köylüden birini seçip para yatıyorsunuz. O dövüşü kazanırsan 2 katı kazanır, kazanamazsan ise para kaybedersin.

Bu eğlenceye dayalı minecraft eklentisi VillagerFight pluginine buradan ulaşabilir ve eğlenceye hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Minecraft IslandRate Plugini

Evet, yanlış duymadınız. Bu eklenti ile beraber oyuncuların adalara oy vermesini sağlayabilir ve en iyi adaları belirleyip aylık ödüllere tabii tutabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli bir ada hayatı, hem de sunucu aktifliğinizi üst düzeylere çekebilirsiniz.

Bu şahane plugini kullanmanızı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyoruz. Minecraft IslandRate eklentisine buradan ulaşabilir ve kolayca sunucunuza ekleyebilirsiniz.

Minecraft Skyblock Pluginleri adlı içeriğimizin sonuna geliyoruz. Diğer oyun haberlerine buradan, diğer haberlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu