Oyun HaberleriOyun Rehberleri

Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı

Merhaba dostlar! Minecraft oynarken ev yapmaya karar verdiniz. Buraya kadar her şey normal ama bir şey bilmiyorsunuz: Minecraft Pürüzsüz Taş Nasıl Yapılır?

Blok rehberlerine tam gaz devam ediyorum. Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı adlı içeriğimiz ile sizlerin karşısındayız. Bu rehber ile birlikte sizler de artık Minecraft‘ta pürüzsüz taş yapımı hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bir önceki içeriğimiz olan Minecraft Düzgün Taş Yapımı adlı içeriğimizi de incelemeyi unutmayın. 🙂

Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı - Minecraft Pürüzsüz Taş Nasıl Yapılır?

Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı

Minecraft dünyasında kim pürüzsüz ve güzel bir blok istemez ki? Bizler de sizin isteyebileceğinizi düşündük ve size şahane bir Minecraft Pürüzsüz Taş rehberi hazırladık. Sizi pek fazla oyalamadan içeriğimize geçmek istiyorum.

Minecraft Pürüzsüz Taş Nasıl Yapılır?

Minecraft pürüzsüz taş yapmadan önce size bazı ögeler lazım olacak. Bu ögeler de şunlar:

  • Kazma
  • Fırın

Biraz kırık taş kazalım mı? Evet, ilk öncelikle kırık taşa ihtiyacınız olacak. Dilediğiniz kadar kırık taş kazın ve kırık taşları fırına yerleştirin. Fırında ısıttıktan sonra taş elde edeceksiniz. Bu taşları tekrar fırına yerleştirin ve ısıtın. Karşınızda Minecraft Pürüzsüz Taş!

Minecraft Pürüzsüz Taş Nasıl Yapılır sorusuna cevap bulduğunuzu düşünüyorum. Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı hakkında detaylı bilgiye anlamadıysanız aşağıya bir video bıraktım, tam senlik! O videoyu izlediğinde Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı hakkında detaylı bilgiye ulaşacağınızı düşünüyorum.

An itibari ile şahane bir rehber içeriğimizin daha sonuna geldik. Sağ taraftan Discord sunucumuza gelmeyi unutmayın. Kendinize çok iyi bakın, sağlıcakla kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu