Oyun Rehberleri

Minecraft Düzgün Taş Yapımı

Türkiye’de bu başlık altında hiçbir kaynak olmasa da Obigamer hep yanınızda! Taş yapmayı bilmeyen sizler için iki adet rehber hazırladım. Sizlerin akıllarında hiçbir detay bırakmayacak ve bu içerik ile birlikte Minecraft Düzgün Taş Yapımı hakkında bilgi sahibi olabilecek ve Minecraft Düzgün Taş Nasıl Yapılır sorusuna cevap bulabileceksiniz.

Kırık taş bloğu, görünüşü hali ile beğenmiyor olabilir ve düzgün bir taş yapmak istiyor olabilirsiniz. Ben de olsam yapı yaparken kırık taş bloğu yerine düzgün taş bloğunu tercih ederim.

Sizlerin merak edeceği pürüzsüz taş yapımı adlı içeriğimizi de incelemeyi unutmayın!

Minecraft Düzgün Taş Yapımı Minecraft Düzgün Taş Nasıl Yapılır
Minecraft Düzgün Taş Yapımı Minecraft Düzgün Taş Nasıl Yapılır

Minecraft Düzgün Taş Yapımı

Minecraft, büyük bir dünya. Bu dünyanın da birçok güzel bloğu var. Bunlardan biri de düzgün taş bloğu! Bu bloğu da yapmak hiç zor değil. Şimdi ise sizlere Minecraft Düzgün Taş Nasıl yapılır dığı hakkında bilgi verme zamanı!

Minecraft Düzgün Taş Nasıl Yapılır?

Minecraft Düzgün Taş Yapımı hakkında detaylı rehbere başlıyoruz. Düzgün taş yapabilmek için bize iki öge lazım. Bu ögeler de şunlar;

  • Kazma
  • Fırın

Bunları elde ettikten sonra işe başlayabiliriz.

Öncelik olarak taş kazmanız gerekecek. İstediğiniz kadar kazın, size kalmış. Size ne kadar lazımsa taş kazdığınızda elinize kırık taş gelecek. Bu kırış taşları fırında ısıtacak ve bu ısıttığınız kırık taşlar size normal/düzgün taş olarak gelecek!

Çok kolay, öyle değil mi? Sizler de artık düzgün/normal taş yapabileceksiniz. Güzel yapılar yapmanız dileğiyle…

Bu şahane içeriğimizin de sonuna geldik. Sağ taraftan Discord sunucumuza gelip Obigamer ailesine katılabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, sağlıcakla kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu