Oyun Haberleri

Minecraft Büyü Rehberi 2020

Herkese kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum. Minecraft’ta büyü yapmak gücünüze güç katmanızın ve gelişmenizin en büyük etkenlerinden biridir. Evet, bizler de sizlere nasıl Minecraft büyü yapacağınızı anlatacağız. Evet, bugünün başlığı: Minecraft Büyü (Enchantments) Rehberi

Minecraft Büyü Rehberi

Şimdi ise gelelim Minecraft Büyü Rehberi adlı alanımıza. Minecraft’ta öncelik olarak örnek verecek olursak bir büyülü kılıca ihtiyacınız var. Size ilk öncelikle bir büyü masası gerek. Büyü masası yapmanız için sizlerin birkaç ögeye ihtiyacınız olacak. Bunlar ise; obsidyen, elmas ve bir tane kitap. Çalışma masasına aşağıdaki fotoğrafa bakarak aynı şekilde ögeleri koyun ve kendinize bir büyü masası elde edin.

Minecraft Büyü Rehberi
Minecraft Büyü Rehberi

Bu şekilde büyü masasını elde ettikten sonra uygun bir mekana koyun ve büyü basmaya yavaş yavaş hazırlanın. Şunu da söylemeliyim, sizlerin level (XP) kasmanız gerecek. Bu levelleri zombi, iskelet, örümcek gibi yaratıklar keserek kasabilir ve kılıcınızı daha keskin, kırılmaz yapabilirsiniz.

Minecraft Büyü Rehberi
Minecraft Büyü Rehberi

Büyüyü bastın, buraya kadar her şey normal. Peki, senin istediğinin aksine Kırılmazlık 5 basman gereken yerde Kırılmazlık 1 gelmiş, nasıl olacak o iş?

Daha büyük büyüler basmak için kitaplığa ihtiyacınız olacak. Kitaplıklar, sizlerin daha büyük ve güçlü büyüler yapmanıza olanak sağlayacak. Büyüklerimizin de dediği gibi, ne varsa kitapta var…

Aşağıda göründüğü gibi kitaplıkları büyü masasının etrafınıza dizmeniz gerekecek. Bu şekilde dizdikten sonra daha güçlü büyüler basabilecek, gücünüze güç katabileceksiniz!

Minecraft Büyü Nedir?

Minecraft Büyü, eşyalarınızı güçlendirmek için yapılan bir yükseltme işlemidir. Birçok Minecraft oyuncusu tarafından da bilinen, en çok kullanılan Minecraft büyüsü Keskinlik, Kırılmazlık gibi büyüler. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere kılıcınız daha keskin yapan, eşyanızın kırılma oranı düşüren büyüler.

İçeriğimizin burada sonuna geldik, ama üzülme! Bir sonraki içerikte hep beraber olacağız. İstersen buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilir, buraya tıklayarak ise oyun haberlerine ulaşabilirsin. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu