Yaşam Haberleri

MasterChef Ne Zaman Başlayacak?

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bu uzun karantina günlerinde yaptığımız en çok iş istisnasız yemek olmuştur. Türkiye, bu kadar çok yemek yapmayı ve yemek yemeyi seven bir millet. Evet, şimdi herkesin izlediği ve duyduğu yemek programı MasterChef’ten bahsedeceğiz. Yemek yapmayı seven, yemek yemeyi seven ve yemeği gördükçe iştahı kabaranların en sevdiği program. MasterChef yeni sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Herkesin aklında da şu soru oluştu: MasterChef ne zaman başlayacak?

MasterChef’in en son ( 2019-2020 ) sezonundaki program sunuculuğunu başta Mehmet Yalçınkaya olmak üzere Soner ve Danillo şef yapmıştı. Türkiye’nin en iyi eğlence kanalı TV8‘in en sevilen yemek ve yarışma programı MasterChef ne zaman başlayacak?

MasterChef ne zaman başlayacak?

Yemek yemeyi ve yemek yapmayı sevenlerin bir arada buluştuğu program MasterChef yakın zamanda başlıyor. Birçok aşçı, şef ve birçok insan bu MasterChef’in ne zaman başlayacağı hakkında bilgi sahibi olması için bu makaleyi sizler için yazıyorum.

MasterChef; gerek korona virüsü dolayısıyla gerek ise geçen seneye kıyaslayacak olursak bu yazın sonlarına doğru başlaması görünüyor. Ağustos’un sonları, Eylül’ün başları demek mümkün.

Bakalım 2020’de kim MasterChef olacak, yeni yüzler kim olacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bu makalemizin burada sonuna gelmiş bulunuyoruz. Dilerseniz buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilir, buraya da tıklayarak sinema haberlerimize ulaşabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, dışarı çıktığınızda mutlaka maskenizi takmayı unutmayın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu