Marvel's Avengers Ön Sipariş Kılavuzu: Çıkış Tarihi, Beta ve Daha Fazlası

Square Enix ve Crystal Dynamics’in uzun zamandır beklenen Avengers oyunu neredeyse burada. Oyun 2017’de yayınladığı ilk fragmandan bu yana çok spekülasyona maruz kaldı. Marvel’in Avengers’ı Square’in E3 2019 basın toplantısında çalışırken gördük, ancak oyunun nasıl olacağına dair hala sağlam bir fikrimiz yok.

Marvel’s Avengers Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PS4, Xbox One, PC’de başlatıldığında. Lansmandan bahseden Square, Marve’nin Avengers’ı 15 Mayıs’tan 4 Eylül 2020’ye ertelediğini de açıkladı. Yeni bir Avengers fragmanı, oyuncuların bir araya gelip dört oyunculu çevrimiçi çok oyunculu kooperatifte yer alabileceğini gösterdi. Başlamak için oyun Thor, Kara Dul, Iron Man, Hulk ve Kaptan Amerika’yı içerecek. Crystal Dynamics, ücretsiz olarak kullanılabilecek daha fazla karakter sunmayı planladığını söyledi.

Oyunla ilgili bazı ayrıntılar, daha sonra kaldırılan E3 Coliseum web sitesinde yanlışlıkla listelenen E3 2019’dan önce sızdırıldı. Liste, oyunun hem solo hem de dört oyunculu kooperatif oyununun yanı sıra karakter özelleştirme seçeneklerini içereceğini ortaya koydu.

Tabii ki, bu noktada birçok Marvel hayranı, Marvel Sinematik Evreninin 3. Aşamasını dramatik, duygusal bir yakınlığa getiren Avengers: Endgame’i gördü. Yaklaşan Avengers oyunu, hayranlara Thor, Kaptan Amerika, Iron Man ve Bayan Marvel gibi en sevdikleri kahramanlar olarak oynama şansı verecek ve Marvel evrenindeki diğer tanıdık karakterleri ve ayarları yeniden ziyaret edecek. Endgame’deki bazı karakterlerin kaderleri hakkında biraz üzüldüyseniz, gözyaşlarınızı silin, çünkü hikayeleri daha yeni başlıyor.

Marvel’s Spider-Man’ın PS4’teki büyük başarısı göz önüne alındığında, Marvel’in Avengers’ı hakkında şaşırtıcı derecede yüksek bir beklenti var. Eğer ki bu oyunu almaya kafanıza koyduysanız ön sipariş vermemek için hiçbir sebebiniz yok. Bilmeniz gerekenleri aşağıya yazdık, bak bakalım ne var orada?

Marvel’s Avengers ön sipariş bonusları

  1. Marvel’s Avengers’a ön sipariş veren herkes oyunun beta sürümüne erişecek ve PS4’te ön sipariş verenler özel ilk erişime sahip olacaklar.
  • Beta’nın ne zaman başlayacağına dair bir kelime yok, ancak PS4 oyuncuları için ön sipariş veren herkese açılmadan önce bir hafta önce kullanılabilecek.
  • Ayrıca, Best Buy üyeleri Best Buy’da ön sipariş verirken 10$ ödül kredisi alacaktır. Bu üyeliğe kaydolmak ücretsizdir.

Marvel’s Avengers standart sürümünü ön sipariş edin

Marvel Avengers’ın standart sürümü temel oyun ve beta erişimiyle birlikte geliyor. 45$ – 60$ arasında ücret ödeyerek oyunu ön sipariş edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Star Wars Teaser