Oyun Haberleri

Mafia Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde Mafia oyunun Remake’i geleceğini öğrenmiş ve çok mutlu olmuştuk. Mafia I: Definitive Edition, uzun zamandır bekleniyordu ve beklenen gün gitgide yaklaşıyor, yaklaşmaya da devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ise Mafia Remake çıkış tarihi belli oldu ve akıllarda tek soru vardı;

Mafia Remake çıkış tarihi, ne zaman çıkacak?

Evet, birçok Mafia oyuncusu Mafia Remake oyununu dört gözle bekliyor ve yolunu gözlüyordu. Mafia Remake oyununun tarihinin belli olması ile oyuncular Mafia Remake’nin çıkış tarihini öğrenmek için buraya geldiler ve onlardan biri de sizsiniz!

Mafia Remake bir video paylaştı, dilerseniz ilk önce onu izleyebilirsiniz. Buraya tıkla ve direkt Youtube’a uç.

Evet, gelelim şimdi ne zaman çıkacağına. Mafia Remake oyununun yapımcı firması 2K Games açıkladı: Mafia Remake için fazla beklemenize gerek kalmadı. 28 Ağustos tarihinde Mafia Remake oyuncularla buluşacak ve bu heyecan verici!

Mafia oyunu 2002 yılında piyasaya sürülmüştü ve sürülmesi ile birlikte birçok oyuncu tarafından beğeni yağmuruna tutulmuştu. Mafia’nın bu kadar büyümesinin sebebi 2002 yılında ortaya koyduğu çalışmalar demek mümkün. 2002 yılında şu ana kıyasla pek fazla oyun firmasının olmaması ve bilgisayar çağının yeni yeni alevlenmesi de sebep sayılabilir.

Mafia Remake haberimizin sonuna geldik! Dilerseniz buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilir, buraya tıklayarak oyun haberlerine ulaşabilir ve buraya tıklayarak ise resmi Discord sunucumuza gelebilirsin! Hoş, esen ve sağlıcakla kal.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu