Kaçırmış Olabileceğiniz Ocak 2020 Oyunları

Evet, sizlerle birlikte Kaçırmış Olabileceğiniz Ocak 2020 Oyunları adlı içerikle birlikteyiz. Yeni oyunlarda yılın ilk ayları genellikle yavaş geçer. Bildiğiniz gibi oyun yapımcıları yılların başında ve sonunda oyun çıkarmazlar ve bu stratejik bir iştir. 2020’nin başına girmişken belki de kaçırmış olabileceğiniz oyunlara bakmak istersiniz. PlayStation Store, Totally Digital satışının geri dönüşüyle ​​yaklaşık 200 PS4 oyun indirerek bundan yararlanıyor. Satış bazı Indie oyunlarını satın almak için özellikle harika, çünkü bazı fantastik olanlar tam bir fiyat performans, çok ucuz!

Sevgililer gününde sevgiliniz ile oynamak için bir oyun arıyorsanız, birkaç kaliteli seçenek var.

Hit Starve Together, bir hayatta kalma oyunu. tek başına veya çok oyunculu oynayabileceğiniz bu oyun 7.49 $ ‘dan %50 indirimli olarak satışa sunuldu.

  • Hazelight Studios’un yenilikçi kooperatif hapishane macerası A Way Out, 30 $ ‘dan 18 $’ a düştü.
  • İletişim becerilerine güvenenler için, kaotik parti oyunu Overcooked: Gourmet Edition 20 $ ‘dan 8 $’ a düştü.
  • Daha az stresli bir alternatif, iplikten yapılan iki sevimli yaratığı takip eden ve $ 7’de% 65 indirimli olan ortak platform platform Unravel Two’dur.
  • Totally Digital satışında öne çıkan diğer ilgi çekici indie’ler arasında 8 $ için Hyper Light Drifter, 5 $ için Guacamelee 2, 8 $ için Moonlighter ve 7.49 $ için Little Nightmares Complete Edition yer alıyor. Little Nightmares 2 bu yılın sonunda yayınlanacak, bu yüzden şimdi yaratıcı korku macerasını ucuza oynama şansınız var.

Satışta yer alan bazı oyunlar sadece küçük indirimler aldı. Örneğin Stardew Vadisi 12 $ ‘dan sadece üç dolar ve Undertale 12.74 $’ dan sadece 2.25 $ ‘dır. Bu indirimler asgari düzeyde olsa da, bu oyDunların önemli indirimler alması nadirdir.

Daha fazla oyun haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz. Kaçırmış Olabileceğiniz Ocak 2020 Oyunları adlı içeriğin sonuna geldik. Bir sonraki içerikte görüşmek üzere, esen kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Ipsum Sociis Ac Pretium Enim Neque Rhoncus Adipiscing Luctus