Final Fantasy VII Remake 10 Nisan'a Ertelendi

Final Fantasy VII Remake, oyuncularda büyük bir merak uyandıran yapımlardan bir tanesi. Final Fantasy VII Remake, 3 Mart tarihinde çıkması beklenirken 10 Nisan’a ertelendi. Shinra’yı ele geçirmek için 1 ay daha beklememiz gerekecek.

Final Fantasy VII Remake oyununun geliştirme ekibi adı altında Yapımcı Yoshinori Kitase’den yapılan bir paylaşımda ise Final Fantasy VII Remake oyunun çıkış tarihinin 10 Nisan’a ertelendiği ve oyuna son dokunuşlar için biraz daha zamana ihtiyacı olduklarını dile getirdi.

Oyuncular uzun zamandır dört gözle Remake’nin piyasaya sürülmesi bekliyor. 10 Nisan tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunun tam sürümü değil. Final Fantasy VII Remake oyunu farklı bölümlere ayrılacak ve bölüm tarzında piyasaya sürecek. Bu ilk oyun, orijinal oyun olan Midgar’ın bölümünden oluşacak.

Son zamanlarda bu oyunun demosu sanal dünyada yerini aldı ve birçok spoiler ortaya atıldı. Orijinal 1997 klasiğinin nostalji rekreasyonu olan açılış filmini bile izlemiştik. Square Enix, demonun halka ne zaman yayınlanabileceğine dair hiçbir söz vermedi. Final Fantasy 7 Remake hakkında daha fazla bilgi olduğunda Obigamer ’da yayınlamaya devam edeceğiz. Oyun haberlerini kaçırmak istemiyorsan takipte kal!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
Twitter’s New @Replies design isn’t just stupid.