Battlefield 5 Oyununa Tank Özelleştirme Geliyor

DICE, önümüzdeki hafta başında BÖLÜM 6 adında yeni bir güncelleme yayımladı. Battlefield 5 kitlesi her zaman olduğu gibi artmaya devam ediyor. PS4, Xbox One ve PC için ücretsiz güncelleme, daha fazla Pacific Theatre silahı ve teçhizatının yanı sıra yeni bir orman haritası içeriyor. Bununla birlikte, Bölüm 6 güncellemesinde yeni gelen içeriklerin hepsi bu değildir, çünkü DICE güncellemesinde de çok talep edilen bir özellik içereceğini doğruladı: Battlefield 5 Tank Özelleştirme.

Battlefield 5 Tank Özelleştirme lansmandan bir süre sonra gelen 6.2 güncellemesinden başlayarak DICE özelleştirme seçeneklerini açığa çıkaracak. Böylece tankınızı size özel hale getirebilecek kendi zevkinizi diğer insanlara yansıtma imkanına sahip olacaksınız. Tank özelleştirmesi 2018’de piyasaya sürülmeden önce bile vaat edildi, bu süre boyunca 2 yıl geçti ve uzun bir zaman oldu.

Oyuncular da bu konuda yapımcılara karşı sinirli ve istekliydi. Battlefield 5 geliştiricileri artık bu işe el attı ve herkesin çok istediği özelleştirme sistemi artık oyunda yer alacak. Bu tarz battlefield 5 habelerleri tüm battlefield 5 oyuncularını mutlu etti. Bugünden itibaren Battlefield 5 kullanıcıları tanklarını istediği gibi özelleştirecek, zevkini ortaya koyacak. Bu oyunda zevk mi önemli yoksa strateji mi? Hangisi önemli Javessi, söyle bana!

Battlefield 5 Tank Özelleştirme

Battlefield 5’te tankların savaşı çok aksiyonlu geçerken bu haber bir nebze de olsa gönüllerin rengini açtı. Battlefield 5’te artık savaşında bir rengi var. Benim rengim ise kırmızı!

Battlefield 5 geliştiricileri, şu anda PlayStation 5 ve Xbox Series X için yepyeni bir Battlefield oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyun ne olur bilinmez ama oyuncuların heyecanlanacağı kesin. Oyuncular bu konu hakkında kulaktan duyma bilgilere inanmamasını ve resmi açıklama gelmesini beklemeliler. Herhangi bir resmi açıklama olduğunda ana sayfamızda bulabileceksiniz. Yeni bir oyun mu geliyor? Hep birlikte göreceğiz.

Battlefield’ın topluluk yöneticisi Twitter’da;

Bölüm 6’da verdiğimiz sözü tutacağız. Bizi dürüst tuttuğun için teşekkürler!

Battlefield Topluluk Yöneticisi

Burada haberimizin sonuna geliyoruz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın! Bir sonraki haberde görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…

Daha Fazla İçerik
Top 3 Indie Games 2018