Oyun Haberleri

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Herkese kucak dolusu sevgiler. Bugün birçok kişinin merak ettiği konu: Apex Legends Mobile ne zaman çıkıyor, ne zaman çıkacak? ABD ana merkezli Electronic Arts (EA) CEO’su Andrew Wilson, yapmış olduğu canlı yayında en geç bu yılın sonuna kadar Apex Legends oyununun iOS ve Android’e geleceğini müjdeledi. Apex Legend, iOs ve Android’e gelecek, peki nasıl?

Şu anda mobil FPS oyunları PUBG, Fortnite gibi oyunlardan oluşsa da yakın zamanda mobil piyasayı alt üst edecek bir oyun var. Onun ismi de “Apex Legends”.

Geçtiğimiz yıl, PUBG ve Fortnite’ın Battle Royale türüne iddialı bir giriş yapan Apex Legends, piyasaya çıktığı ilk gün 1 milyon oyuncuyu görmeyi başarmıştı. Ücretsiz olarak yayımlanan bu oyun, eskisi kadar popüler olmamasına rağmen hala kemik kitlesini barındırıyor.

Apex Legends Mobile ne zaman çıkıyor, çıkacak?

Apex Legends’in PUBG, Fortnite gibi oyunlara oranla en büyük dezavantajı mobil platformlarda bulunmaması ve mobil kitleye hitap etmemesiydi. Bu durum, oyunu büyük dezavantaja uğratsa da Apex Legends, bu yıl içinde yepyeni mobil oyununu çıkarmayı düşünüyor.

Electronic Arts (EA) CEO’su Andrew Wilson’un yaptığı canlı yayında bu müjde verildi ve oyuncular büyük bir heyecanla beklemeye başladı. Bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Apex Legends Mobile, başta obigamer ekibi olmak üzere birçok kişi tarafından dört gözle bekleniyor.

Sizce bu oyun nasıl olacak, tutacak mı, nasıl bir oyun bizleri bekliyor? Hemen aşağıya yorum yaz, yorumunu belirt!

Haberimizin burada sonuna geliyoruz. Buraya tıklayarak ana sayfaya, buraya tıklayarak ise oyun haberlerine ulaşabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu