Oyun Haberleri

Ali Deniz Şenpotuk kimdir?


Merhaba, ben Emrah. Kimdir serisine yavaş yavaş başlıyoruz. Bugün sizlerle birlikte bir yayıncıyı tanıtacağım. Ali Deniz Şenpotuk mu? Evet, değeri pek fazla bilinmeyen ama bilinmesi gereken insanları tanıtacağımız “Kimdir?” serisi ile karşınızdayım. Peki bu Ali Deniz kimdir, neyin nesi, ne iş yapar? Dilerseniz hep birlikte yakından inceleyelim.

Ali Deniz Şenpotuk kimdir?

Ggenel olarak Minecraft içerikleri üreten Ali Deniz, Youtube dünyasına 10 Haziran 2016 tarihinde katıldı. 10 Haziran tarihinden itibaren bugüne kadar 2300 video içerik üretti ve birçok kitleye ulaştı. Eğlenceli bir yapıya sahip olması da onu 400 bini aşkın aboneye sahip olmasını sağladı.

Geçtiğimiz yıllarda da futbola ve rap şarkılarına ilgisi de bulunuyordu. Youtube’a yönelmesi ile birlikte bu işlerden vazgeçip kendini Youtube dünyasına attı, nitekim iyi de oldu.

Dayı lakaplı dayımızın da eşliği ile de şahane videolar çıkaran Ali Deniz, has kitlesi ile videolar üretmeye devam ediyor. Onu diğerlerinden farklı yapan sadece birkaç kriter vardı. Küfür, argo kullanmaması ve olgun davranışlı bir YOZGATLI (!) olması. Diğer içerik üreticilerine oranla daha tecrübeli olması, yapmacık değil de kendisi olması onu üst sıralara taşıyor. Bedwars gibi alanda lider yayıncılardan bir tanesi. Kendi dalında şahane bir insan, izlemenizi ve takip etmenizi öneriyorum.

Yayıncılığı boyunca da birçok oyunda içerik üretti. Genel olarak Minecraft Bedwars / Eggwars gibi içerikler üretse de PUBG, Among US gibi birçok video içeriği de üretti. Bu içerikler de büyük bir ilgi ile karşılandı.

Yozgat’ın kralı Ali Deniz Şenpotuk, dilerse bize info@obigamer.com adresine yazarak makaleyi güncelleyebilir. Her zaman yayıncıların arkasındayız, destek vermeye hazırız!

Ali Deniz Şenpotuk iletişim:

27 yaşında genç bir Youtuber olan Ali Deniz Şenpotuk’un Instagram hesabına buradan, Youtube hesabına da buradan ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla ve sevgi dolu kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu